Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita
O nás

Po dlouhodobých zkušenostech na trhu s nemovitostmi, kde si každý z makléřů prošel různými cestami a nabral spoustu zkušeností, ať už v malých realitních kancelářích nebo velkých, ať už při prodejí domů, bytů, pozemků či velkých objektů, jsme přirozenou cestou založili­­­­ vlastní kancelář. Jsme mladá dynamická firma, která vyznává svobodný a čistý směr v prodeji realit, založený na důvěře, dobrosrdečnosti a bezpečnosti!

Realitní trh je přesycený těžkopádnými realitními kolosy, 
které jen těžko mohou reagovat na změnu a nejsou tak pružné. 
My se proto snažíme:


- být dostatečně flexibilní všem potřebám klienta

- mít individuální přístup, přátelský a otevřený vztah

- být profesionální a zodpovědní za svou práci

- mít reálné a né přemrštěné provize jako velké RK!

- veškeré peněžní transakce realizujeme POUZE přes účet advokáta!

- přizpůsobení smluv k požadavkům obou stran každý makléř se řídí etickým kodexem!

- všichni makléři Vás budou neustále informovat o průběhu obchodu, stále budete informováni, zda lidé projevili zájem o Vaši nemovitost, co je zájímalo,atd

- naší povinností je ručit za bezpečnost a hladký průběh obchodu

Proč si vybrat právě nás?

Při prodeji Vaší nemovitosti nabízíme:

- přípravu a poradenství nemovitosti před prodejem

- profesionální nafocení nemovitostí a videoprohlídka

- kompletní vyřízení financování nemovitosti

- kompletní zajištění právního servisu

- zajištění advokátní úschovy, převod a vklad do KN

- znalecký posudek

- posouzení tržní ceny nemovitosti

- nabízíme stavební služby

- stavební posudky

- stěhovací služby

- zajištění energetického štítku

- zajištění a vyřízení daňového přiznání z nabytí nemovitostí

Představení firmy


Víte, jak se většina lidí obává spolupráce s realitními kancelářemi kvůli vysokým poplatkům, ztrátě peněz a zavazujícím smlouvám s nejistým výsledkem? Pojďme si k tomu něco říct...


Co my děláme je, že po Vás nevyžadujeme žádné smluvní závazky, neúčtujeme nesmyslné provize, a nechceme, aby jste se rozhodovali pod tlakem. Jsme tím, kdo Vám pomůže udělat správné rozhodnutí a bude při Vás stát od začátku až do konce. Provedeme Vás přes hypotéku, smlouvami, katastr až na práh Vašeho nového domova a to bez obav ze ztráty peněz při kauci či úschově zálohy. Navíc Vám před předáním zajistíme úklid a poradíme s řešením úprav bydlení k Vaší spokojené budoucnosti. Při předání nemovitosti Vás obdarujeme dárkem, aby jste na nás nezapomínali a doporučovali nás dále třeba Vaším známým! Už z tohoto jednání je patrné, že v našem zájmu je mít perfektní reference a výbornou pověst! Vše se snažíme dělat s maximálním citem k lidem, a z tohoto postoje také vychází naše hodnoty.......


Hlavní hodnoty společnosti DiaStyle Reality


1) Upřímnost – Mluvíme s Vámi otevřeně o všech pro a proti a o Vašich reálných možnostech. Řekneme Vám, co si můžete dovolit, co Vás to bude stát a za co nám platíte.


2) Profesionalita Nejsme makléři, co se snaží prodat za každou cenu. Jsme lidé jako Vy! Rozumíme nemovitostem a dokážeme Vám zajistit bezproblémový nákup nebo prodej. Naše práce začíná Vaší poptávkou a končí teprve, až překročíte práh nového domova. Nebo naopak, naše práce začíná Vaší nabídkou k prodeji Vaší nemovitosti, a končí, až spokojeně předáte klíče od Vaší prodané nemovitosti novému majiteli. Vy nás platíte a my se o vše postaráme.


3) Lidskost – Hledání nebo opouštění domova je vždy spojeno s emocemi a vlastními prožitky. Proto Vám chceme naslouchat a pochopit Vaše přání a touhy. Zajímá nás, jaká je Vaše rodinná situace, kolik máte dětí, jaké jsou Vaše požadavky na prostornost, jestli nemáte fóbii z malých prostor, jaká máte domácí zvířata a hlavně jaké jsou Vaše sny.


4) Svoboda – Věříme v gentlemanskou domluvu, a proto Vás nesvazujeme žádnou smlouvou. Tak jako Vy vložíte důvěru do našich rukou při hledání nebo prodeji nemovitosti, tak i my důvěřujeme Vám při vzájemné spolupráci.


5) Bezpečí – Jakékoliv peníze, které nám platíte jdou vždy do úschovy advokáta, kterou platíme my. Stejně tak hradíme veškeré administrativní poplatky s Vaším případem spojené. Než přijmeme peníze, prověřujeme Vaši koupěschopnost dané nemovitosti, abychom předešli případné ztrátě. Zároveň prověřujeme solventnost obou stran transakce, a jejich důvěryhodnost.


Dlouhodobá vize


........slovo majitelkyMým hlavním motivem k založení DiaStyle Reality byla nespokojenost se stávajícím systémem a celkovou atmosférou v realitách. Nekladu si malé cíle a chtěla bych to změnit. Chtěla bych udělat z obchodu s realitami uznávaný obor a ze svých makléřů opravdové profesionály s důvěrou lidí. Chci otevřeně prezentovat naši práci a učit lidi vnímat její opravdovou hodnotu. Ať už jde o nový domov, nebo prostředky pro životní změnu díky prodeji nemovitosti. Do budoucna chceme služby rozšiřovat a v duchu stejných hodnot být pro klienty komplexním partnerem pro start jejich nové životní etapy.


Jsme připraveni vyvinout maximum péče o Vaši nemovitost! Snažíme se Vám především ušetřit starosti, a předejít problémům, které Vás s prodejem nemovitostí mohou potkat!


Nabízíme Vám:

Pružnost

Častým problémem některých realitních kanceláří je nepřízpůsobivost klientovi, jelikož musí dodržovat pravidla nařízená z jejich centrály. Tato pravidla jsou mnohdy v rozporu s jakoukoli lidskostí a svobodou člověka. V naší firmě tento problém neexistuje....Makléři konzultují vše s majitelkou a jednotlivě se věnují případům tak, aby byl především spokojen klient. Pružnost malé kanceláře je nenahraditelná. Veškeré procesy samozřejmě konzultujeme s naším právníkem a právník následně píše kupní smlouvy na míru, ne dle předepsaných návrhů smluv!

Bezpečí

Klienti se často bojí, že mohou přijít o složenou rezervaci před prodejem a podpisem kupních smluv. Důvod proč by mohli o rezervaci přijít je následující: nedostanou hypotéku, koupi si rozmyslí, prodávající nebude chtít nemovitost prodat, peníze budou složeny kdo ví na jaký účet, apod. Pokud jste nějakým realitním obchodem již prošli, jistě více, že tyto otázky Vás napadnou, pojďme si je trochu rozebrat.

Vyřízení hypotéky: naše firma spolupracuje s více finančními institucemi, pokud využijete jejich služeb, budete mít jistotu, že v případě nevyřízení hypotéky či úvěru s naším finančním poradcem Vám složenou rezervaci vrátíme. Také Vám nabídneme možnost, složit rezervaci, až po předběžném schválení hypotéky!! Výše rezervace navíc nejsou statisícové, ale jsme klienti nám skládají většinou rezervaci od 10.000,- - 20.000,-.

Rozmyslíte si koupi: v tomto případě o rezervační poplatek přijdete, pokud se již začaly připravovat podklady u našeho právníka. V této době již za připravené kupní smlouvy musíme zaplatit právníkovi za jeho práci, z toho důvodu rezervace propadá. Také v této době již přicházíme o další zájemce,a buďme féroví, jednali by jste jistě stejně na místě makléře i prodávajího.

Prodávající si prodej rozmyslí: v tomto okamžiku Vám samozřejmě bude rezervace vrácena, tento důvod není z Vaší iniciativy. Prodávající bude sankciován pokutou za zmařené jednání jednak kupujícímu a jednak makléři.

Účty: Rezervace se skládá do advokátní úschovy právníka, kam bude po podpisu kupní smlouvy připsána celá kupní cena!! Pokud se jedná o malou částku, tak i na účet realitní kanceláře, pokud s tímto všechny strany souhlasí. V žádném případě celá kupní cena není složena na účet realitní kanceláře ani makléře!! Takové riziko nemáme zájem podstupovat, zvláště v době různych hackerů a počítačových virů, které se každému mohou nabourat do internetového bankovnictví.


Informovanost

U nás mají makléři povinnost informovat své klienty jednou týdně, po dohodě jednou za 14 dní! Prodávají přece Vaši nemovitost, mnohdy celoživotní usílí, citově vázané nemovitosti, investované peníze apod. Pokud se takto neděje, a stalo by se Vám, že makléř se Vám neozve, ihned informujte majitelku firmy (tel: 737 95 32 95)!!! To platí i v případě dalších nesrovnalostí! Jsme přece jenom lidé, a je těžké někdy dopředu odhalit nevyhovujícího makléře. Ve firmě, ale musí pracovat jen solidní lidé, a na tom si majitelka zakládá!


Jistotu

Mnoho situací jistě znáte z vyprávění zkušených lidí, kteří si prošli prodejem nemovitosti nebo z televize. Špatně sepsané smlouvy, klient přišel o dům i peníze, rozpory s katastem a další scénáře.... Naše firma spolupracuje úzce s právníkem a žádné kroky si makléři nedovolí bez konzultace s ním!! Makléři sice absolvují školení, ale přece jen nejsou právníci! Dokonce i kupní smlouvy se podepisují v kanceláři našeho právníka! Opravdu nebudete chodit po žádných Czech pointech, matrikách apod. Náš právník si na Vás udělá čas, vše vysvětlí, smlouvy připraví, jedná sám s katastry, a smlouvy se ověřují také u něho v kanceláři. Tyto informace si můžete ověřit u našich klientů, u kterých je také uveden telefonní kontakt! Např. na webu majitelky: http://www.diananohalova.cz/ OBRAŤTE SE NA NÁS, RÁDI VÁM POMŮŽEME!
JSME ČLENY REALITNÍ KOMORY ČR!

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  TOPlist