Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Naše služby

 

Chcete prodat svou nemovitost? Nebo zvažujete pronájem?
Sháníte nemovitost ke koupi či k pronájmu?
Je Vaše nemovitost zatížena exekucí či dražbou se kterými si nevíte rady?
Potřebujete okamžitou hotovost v hodnotě odpovídající prodávané nemovitosti?

 

Náš team zkušených a odborných makléřů je připraven Vám poradit či pomoci! Bez přemrštěných provizí a zbytečných papírů!

 

 

 


Jsme připraveni vyvinout maximum péče o Vaši nemovitost! Snažíme se Vám především ušetřit starosti, a předejít problémům, které Vás s prodejem nemovitostí mohou potkat!

 

Naše služby zahrnují:

 

Nafocení nemovitosti

Videoprohlídky

2D a 3D půdorysy

 Inzerce nemovitosti

Právní služby

Finanční služby

Poprodejní služby - podání daňového přiznání, přepis energií, sepsání předávacího   

protokolu, předání dárku

Vyřízení energetického štítku

Výkupy nemovitostí

Vyplacení exekucí

Výkupy orné půdy

Výkupy lesů - za hotové!

 Oddlužení

Tržní posudky nemovitostí

 

Náš team:

 

PRÁVNÍ SLUŽBY: JUDr. Jiří Hrachovec

 

ODHADCE: Ing. Diana Nohálová

 

FINANČNÍ SLUŽBY, POJIŠTĚNÍ: Spolupracujeme se všemi bankami či pojišťovnami.

 

VÝKUPY NEMOVITOSTÍ, ODDLUŽENÍ, EXEKUCE: Rostislav Mičian

 

VÝKUPY LESŮ: Soukromí investoři

 

STAVEBNÍ POSOUZENÍ: FA VANĚK

 

 

 

"VY HLEDÁTE, MY NACHÁZÍME"

 

 

Nabízíme Vám:

Pružnost

Častým problémem některých realitních kanceláří je nepřízpůsobivost klientovi, jelikož musí dodržovat pravidla nařízená z jejich centrály. Tato pravidla jsou mnohdy v rozporu s jakoukoli lidskostí a svobodou člověka.  V naší firmě tento problém neexistuje....Makléři konzultují vše s majitelkou a jednotlivě se věnují případům tak, aby byl především spokojen klient. Pružnost malé kanceláře je nenahraditelná. Veškeré procesy samozřejmě konzultujeme s naším právníkem a právník následně píše kupní smlouvy na míru, ne dle předepsaných návrhů smluv!

 

Bezpečí

Klienti se často bojí, že mohou přijít o složenou rezervaci před prodejem a podpisem kupních smluv. Důvod proč by mohli o rezervaci přijít je následující: nedostanou hypotéku, koupi si rozmyslí, prodávající nebude chtít nemovitost prodat, peníze budou složeny kdo ví na jaký účet, apod. Pokud jste nějakým realitním obchodem již prošli, jistě více, že tyto otázky Vás napadnou, pojďme si je trochu rozebrat.

Vyřízení hypotéky: naše firma spolupracuje s více finančními institucemi, pokud využijete jejich služeb, budete mít jistotu, že v případě nevyřízení hypotéky či úvěru s naším finančním poradcem Vám složenou rezervaci vrátíme. Také Vám nabídneme možnost, složit rezervaci, až po předběžném schválení hypotéky!! Výše rezervace navíc nejsou statisícové, ale jsme klienti nám skládají většinou rezervaci od 10.000,- - 20.000,-.

Rozmyslíte si koupi: v tomto případě o rezervační poplatek přijdete, pokud se již začaly připravovat podklady u našeho právníka. V této době již za připravené kupní smlouvy musíme zaplatit právníkovi za jeho práci, z toho důvodu rezervace propadá. Také v této době již přicházíme o další zájemce,a buďme féroví, jednali by jste jistě stejně na místě makléře i prodávajího.

Prodávající si prodej rozmyslí: v tomto okamžiku Vám samozřejmě bude rezervace vrácena, tento důvod není z Vaší iniciativy. Prodávající bude sankciován pokutou za zmařené jednání jednak kupujícímu a jednak makléři.

Účty: Rezervace se skládá do advokátní úschovy právníka, kam bude po podpisu kupní smlouvy připsána celá kupní cena!!  Pokud se jedná o malou částku, tak i na účet realitní kanceláře, pokud s tímto všechny strany souhlasí.  V žádném případě celá kupní cena není složena na účet realitní kanceláře ani makléře!! Takové riziko nemáme zájem podstupovat, zvláště v době různych hackerů a počítačových virů, které se každému  mohou nabourat do internetového bankovnictví.

 

Informovanost

U nás mají makléři povinnost informovat své klienty jednou týdně, po dohodě jednou za 14 dní! Prodávají přece Vaši nemovitost, mnohdy celoživotní usílí, citově vázané nemovitosti, investované peníze apod. Pokud se takto neděje, a stalo by se Vám, že makléř se Vám neozve, ihned informujte majitelku firmy (tel: 737 95 32 95)!!! To platí i v případě dalších nesrovnalostí! Jsme přece jenom lidé, a je těžké někdy dopředu odhalit nevyhovujícího makléře. Ve firmě, ale musí pracovat jen solidní lidé, a na tom si majitelka zakládá!

 

Jistotu

Mnoho situací jistě znáte z vyprávění zkušených lidí, kteří si prošli prodejem nemovitosti nebo z televize. Špatně sepsané smlouvy, klient přišel o dům i peníze, rozpory s katastem a další scénáře.... Naše firma spolupracuje úzce s právníkem a žádné kroky si makléři nedovolí bez konzultace s ním!! Makléři sice absolvují školení, ale přece jen nejsou právníci! Dokonce i kupní smlouvy se podepisují v kanceláři našeho právníka! Opravdu nebudete chodit po žádných Czech pointech, matrikách apod. Náš právník si na Vás udělá čas, vše vysvětlí, smlouvy připraví, jedná sám s katastry, a smlouvy se ověřují také u něho v kanceláři. Tyto informace si můžete ověřit u našich klientů, u kterých je také uveden telefonní kontakt! Např. na webu majitelky: http://www.diananohalova.cz/

 

 

JSME ČLENY REALITNÍ KOMORY ČR!

V PŘÍPADĚ JAKKÝCHKOLIV DOTAZŮ, VOLEJTE: 737 95 32 95

NEBO PIŠTĚ NA EMAIL: info@diastylereality.cz

 

 

 

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  TOPlist